Депутат Чорноморської міської ради від «ОПЗЖ» Юрій Бузько складає мандат

Ще один депутат Чорноморської міської ради вирішив скласти мандат. Відповідну заяву написав представник ПП «ОПЗЖ» Юрій Бузько.

8 березня 2023 року до Чорноморської міської ради надійшов лист від місцевого депутата, представника ПП «ОПЗЖ» Юрій Бузька з інформацією про дострокове припинення ним депутатських повноважень.

Згідно оприлюднених даних, таке рішення він прийняв враховуючи рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян.

Відповідна заява депутата Бузька підписана його електронним підписом.
 
Крім того, Юрія Бузька планують виключити зі складу постійної комісії з питань підтримки підприємницької діяльності, торгівлі та побутового обслуговування.

Остаточне рішення з цього питання, а також рішення про дострокове складання депутатського мандату Катериною Чегаринською мають ухвалити на найближчій сесії Чорноморської міськради, засідання якої заплановане на п’ятницю, 10 березня.

Нагадаємо, Юрій Бузько вже більше року не бере участі в роботі Чорноморської міської ради. Більше того, у місті шириться нформація, що з початком повномасштабної війни Юрій Бузько виїхав за кордон.

Источник