Бої за Бахмут: ворог перейшов до так званої «сирійської» тактики випаленої землі — Олександр Сирський

Командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський регулярно працює у районі бойових дій. Зокрема, вчора він відвідав найгарячіші ділянки фронту на Бахмутському напрямку.

Як повідомляє Military Media Center, там він заслухав командирів військових частин та угрупувань щодо ходу оборони та проблемних питань, які потребують негайного вирішення.

На місці генерал-полковник Олександр Сирський прийняв оперативні рішення та поставив задачі.

«Наші мужні воїни своїми діями виснажили вагнерівців, тому ворог змушений зараз залучати до боїв за Бахмут спецпризначенців та десантно-штурмові підрозділи. Бої мають жорсткий характер з обох боків.

Ворог перейшов до так званої «сирійської» тактики випаленої землі. Знищує будівлі та позиції ударами авіації  і вогнем артилерії. Оборона Бахмута триває. Ситуація складна, але контрольована», — повідомив Олександр Сирський.

Також Командувач зустрівся з особовим складом бригад Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Територіальної оборони, які героїчно протистоять наступу ворога на Бахмутському напрямку та відзначив найкращих бійців нагородами, цінними подарунками та грошовими преміями.

Джерело