Бійцям потрібні маскувальні сітки: волонтери Чорноморська шукають вільні руки

За рік віроломної війни в Україні міста нашої країни зіткнулися з трагедіями, поневіряннями та жахами, є й ті, що знищені вщент. Чорноморськ наразі є щасливим винятком, проте це не випадковість та не везіння, а ціна, яку щогодини платять наші військові.

На знак подяки та підтримки Чорноморська у статусі далекого тилу, а не прифронтової зони, від нас з вами потрібно небагато. Ми продовжуємо донатити по мірі сил та можливостей, але не завжди вирішальним фактором залишаються гроші.

Українські захисники, які боронять такі стратегічно важливі регіони для нас, як Херсонщина та Миколаївщина, відчайдушно потребують маскувальних сіток. У перші місяці після вторгнення робочих рук вистачало, але з кожним днем майстринь стає дедалі менше, хоча потреби ЗСУ якщо не зростають, то залишаються, як і раніше, високими.

“До нас днями надійшло замовлення від однієї бригади, просили 40 сіток. А ми в день сплітаємо в кращому випадку одну, людей катастрофічно не вистачає", — розповіла організаторка локації “Павучки”, волонтерка Олена Назара.

За її словами, у Чорноморську діє щонайменше три локації з плетіння маскувальних сіток, вони не становлять жодної конкуренції між собою, усі працюють на спільну Перемогу. Усі бажаючі допомогти, приділити годину-дві особистого часу на нескладну, але важливу роботу, можуть обрати для себе найближчу за адресою чи інтересами компанію.

Місця, де вас з нетерпінням та радістю зустрінуть, навчать та підтримають у вашому бажанні своїми руками створювати захист для наших військових:

  • "Павучки" — Будинок побуту "Райдуга", 1 Травня 3, з 8:00 до 16:00 (є можливість затриматися до вечора), вихідний неділя;

  • БФ "Чорноморськ переможе", вул. Праці, 2 – портклуб “Чорноморськ”, початок роботи о 9:00

  • ВО "Серпанок", район магазину "Comfy" на Лазурній. Тут місце зустрічі вам назвуть в особистій розмові з Юлією Колядою, але й компанія буде душевною.

Якщо вам дуже хочеться допомогти нашим майстриням, але ви з різних причин не можете брати участь у плетінні особисто, можна допомогти матеріалом: тканини і сітки завжди потрібні у величезній кількості.

Точно не зайвими будуть і ваші пожертвування — карта Моно 4441 1144 4629 3209 (Жанна Гоппова), вказуйте призначення: матеріал для маскувальних мереж.

Читайте нас в Twitter та Telegram, підписуйтесь на сторінку в Instagram та дізнавайтесь новини першими

Источник