Без світла залишаються Одеса та майже вся область

Після атак ворога по об’єктам енергетичної інфрастуктури в Одеській області 10 грудня, енергетики ДТЕК та НЕК Укренерго подовжують відновлювати зруйновані енергооб’єкти.

«Одразу після атак на об’єкти енергоінфраструктури, енергетики ДТЕК та НЕК Укренерго зробили все можливе, щоб оперативно подати напругу на об’єкти критичної інфрастуктури — котельні, водоканал, лікарні. Щоб попри відсутність світла у мешканців Одеси були тепло та вода. Нам зараз потрібно пам’ятати, що ми — Українці. Ми незламні і непереможні. Зараз в мережах не струм, а лють і кров наших енергетиків», — підкреслив генеральний директор ДТЕК Одеські електромережі.

Ситуація в енергетиці Одеської області залишається складною. Енергетики продовжують невпинно працювати для того, щоб відновити зруйноване ворогом і отримати можливість відновити електропостачання для жителів міста та області за стабілізаційними графіками.

Загалом в Одеській області цілодобово працює 206 бригад ДТЕК Одеські електромережі задля оперативного усунення аварій та повернення світла в домівки клієнтів, щойно це стане можливим.

За попередніми прогнозами, часу на відновлення енергооб’єктів в Одеській області знадобиться набагато більше, ніж в попередні рази після ворожих обстрілів.

Після завершення відновлювальних робіт, енергетики ДТЕК Одеські електромережі зможуть розпочати вмикати світло на деякий час.

Источник