Андрій Абрамченко привітав жителів Ізмаїла з Днем міста

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з днем народження нашого рідного міста – 432-ю річницею з дня заснування. Про це йдеться у привітанні, яке оприлюднене на офіційній сторінці мера.

На думку Андрія Абрамченка, День народження рідного міста — це особливе свято для всіх ізмаїльчан.

«Це свято тих, хто відчуває себе частиною великої дружньої родини і пишається тим, що він – ізмаїльчанин.

Воно об’єднує усі покоління, які народилися і живуть у нашому місті.

Сьогодні, в умовах широкомасштабної агресії російської федерації проти України, Ізмаїл став надійним тилом та прихистком для тисяч гостей, які знайшли тут дім, друзів, роботу та підтримку.

У важкі воєнні часи наші захисники-ізмаїльчани на передовій боронять рідну Україну, а кожен з нас на своєму місці працює задля перемоги.

Ми знаємо: зараз головне – працювати, щоденно робити внесок у нашу перемогу.

Ми віримо Збройним Силам України і щодня кажемо спасибі нашим захисникам за новий світанок та за надію, яку вони нам дають».

Андрій Абрамченко подякував всім жителям Ізмаїла за небайдужість до долі рідного міста, тим, хто ділом змінює кожен день життя на краще.

«Окремі подяки — представникам старшого покоління, нашим мудрим наставникам, і молоді — за її енергію, бажання будувати і розвивати громаду.

Вірю, що наступний день народження міста ми обов’язково святкуватимемо переможцями над російським агресором, під мирним небом на українській квітучій землі.

Нехай взаємні повага та довіра і далі поєднують усіх нас.

Продовжуємо працювати разом – в ім’я майбутнього України та нашого міста.

Віримо в перемогу!

З Днем народження, рідне місто!

Слава усім, хто захищає нашу державу», — йдеться у привітанні.

Источник