8 та 9 травня на Одещині правоохоронці посилять заходи безпеки — новини Одеси

8 та 9 травня на Одещині правоохоронці посилять заходи безпеки - новини Одеси

Одеса, Одещина

У День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні публічну безпеку та порядок у Одеському регіоні забезпечуватимуть працівники Національної поліції, Національної гвардії та інші представники сил оборони. Мітинги, марші, акції та будь-які інші масові заходи в умовах війни проводитися не будуть.

Як повідомили у поліції Одеської області, наряди правоохоронців наблизять до пам’ятників та меморіальних комплексів. Вибухотехніки та кінологи обстежать територію на наявність небезпечних предметів.

На місцях у громадян перевірятимуть документи, що засвідчують особу, та наявність заборонених предметів. Групи превентивної комунікації будуть спрямовані на недопущення інцидентів, які можуть створюватися штучно, роз’яснення вимог воєнного стану та нормах чинного законодавства.

У Головному управлінні Національної поліції в Одеській області ситуаційний центр здійснюватиме цілодобовий моніторинг оперативної обстановки в регіоні та керуватиме підрозділами, що охоронятимуть громадський порядок.