Злочин проти України: Держпродспоживслужба просить повідомляти про випадки підвищення цін | Криминал

01.03.2022 09:00

З початком вторгнення Росії деякі підприємці навмисне підвищують ціни на продукти. Українців просять повідомляти про подібне.

У Держпродспоживслужбі повідомили, що українські підприємці зараз не мають права відповідно до закону підвищувати ціни на продукти. Українців просять повідомляти про такі випадки.

У Держпродспоживслужбі заявили, що вартість популярних продуктів харчування має залишатися такою, якою була до повномасштабної війни з Росією. Йдеться про період до 23 лютого 2022 року.

Наголошується, що підприємства можуть підвищувати ціни, але лише на дозволеному законом рівні. Якщо ж вартість більша, то українців просять негайно повідомляти про це.

Про неправомірне підвищення цін можна повідомити саму Держпродспоживслужбу або її територіальні органи. Потрібно точно вказати назву та адресу магазину чи супермаркету. Це можна зробити через:

  • телефони 050 230 04 28 та 380 (96) 000 98 23;
  • електронну пошту info@dpss.gov.ua;
  • чат-бот, який працює у телеграмі.

Нагадаємо, що серед соціально значущих продуктів: хліб, цукор, макарони, мука, олія, олія, гречка, яйця та інші товари, які українці часто купують у магазинах.

Источник