За підтримку дій агресора відповідатимуть ще два зазомбовані жителі Житомирщини. ФОТО | Криминал

29.05.2022 05:00

Правоохоронці скерували до суду обвинувальний акт щодо житомирянки та оголосили про підозру жителю Чоповицької громади у публічних запереченнях збройної агресії проти України та закликах на підтримку дій російської федерації. Слідчі поліції зібрали свідчення їх колабораційної діяльності.

Обидва правопорушення викрили поліцейські спільно з оперативниками УСБУ регіону під процесуальним керівництвом окружних прокуратур.

Наприкінці квітня правоохоронці задокументували проросійську позицію 69-річної житомирянки із запереченням окупації військами рф частини території України та закликами на підтримку дій держави-агресора.  Жінка викладала в соціальній мережі пости з проросійськими наративами. Днями у помешканні пенсіонерки дізнавачі провели обшук, у результаті якого вилучили речові докази колабораційної діяльності. Їй було оголошено про підозру, а нині обвинувальний акт направлений до суду.

Підозрюваним у подібному правопорушенні нині є 63-житель Чоповицької громади. Правоохоронці викрили чоловіка у публічній підтримці рішень країни-агресора, зокрема й в необхідності об’єднання України та рф. Причому фігурант голосно заперечував ведення російсько-української війни та переконував односельців, що агресивні дії у державі здійснюють Збройні сили України.

Правоохоронці у рамках кримінального провадження зібрали очевидні свідчення та докази зайняття чоловіком колабораційною діяльністю і оголосили йому про підозру.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами поліції Житомирської області

Источник