За арешти та катування людей судитимуть так званого «військового коменданта» окупованого Мелітополя | Кримінал

Прокурори Запорізької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт  стосовно військового коменданта «окупаційної адміністрації м. Мелітополь» за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Розслідуванням встановлено, що з початку окупації Мелітопольського району командир тактичної групи військ нацгвардії рф був призначений так званим «військовим комендантом» окупаційної адміністрації Мелітополя.

На виконання його злочинних наказів військовослужбовці рф затримували мирних жителів, які своєю активною громадянською позицією могли «заважати» впровадженню та реалізації окупаційної політики. Їх доправляли до «військової комендатури», де застосовували фізичне та психологічне насильство.

Також підозрюваний разом зі своїми спільниками з числа військових держави-агресора ініціював викрадення керівниці одного з місцевих закладів освіти. Жінку помістили до камери, де утримували з мінімальною кількістю води без облаштованого санвузла та їжі. Їй влаштовували допити виключно в нічний час,  тим самим змушували до співпраці з ворогом.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник