Українські війська на Ізюмському напрямку перейшли у контрнаступ, — Олег Синєгубов | Криминал

14.05.2022 13:15

Найгарячішою точкою в Харківській області залишається Ізюмський напрямок, але Збройні сили України там перейшли в контрнаступ, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

«Найгарячішою точкою залишається Ізюмський напрямок. Там наші Збройні сили перейшли в контрнаступ. Ворог за деякими напрямками відступає», — сказав Синєгубов у відеозверненні, опублікованому в його Telegram-каналі.

Він зазначив, що за минулу добу обстрілів Харкова не було, ворог зосередив зусилля на позиціях ЗСУ та громадах області.

«Від обстрілів страждають: Чугуїв, Дергачі, Золочів, Лозова та інші. Це свідчить про те, що розслаблятися ще рано. Закликаю всіх (жителів Харкова і громад області — ІФ) адекватно реагувати на сигнали тривоги і не перебувати на вулицях без необхідності», — сказав Синєгубов.

Він також закликав жителів нещодавно звільнених населених пунктів не поспішати з поверненням додому, оскільки окупанти, відступаючи, замінували все, аж до дитячих ліжечок.

«Відступаючи, ворог замінував абсолютно все — двори, лісосмуги, узбіччя доріг, навіть дитячі ліжечка. Зараз триває ретельна робота з розмінування. Прошу до офіційних повідомлень утриматися від повернення», — наголосив Синєгубов.

Источник