У Запоріжжі «кримінального авторитета» підозрюють у поширенні злочинного впливу | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Шевченківської окружної прокуратури м. Запоріжжя «кримінальному авторитету» повідомлено про підозру за поширення злочинного впливу та незаконне поводження зі зброєю.

За даними слідства, неодноразово судимий за вчинення умисних тяжких злочинів мешканець Запоріжжя, маючи авторитет у кримінальному світі, через довірених осіб поширював свій злочинний вплив на території Запорізької області.

Вказана особа з метою задоволення своїх особистих та злочинного середовища матеріальних потреб підшукував осіб, які займаються незаконним обігом наркотиків, та отримував від них частину грошових коштів від «заробленого прибутку». При цьому він вимагав від наркоділків працювати за його умовами в обмін на сприяння у  розвитку їх наркобізнесу.

Також підозрюваний, використовуючи свій авторитет, сприяв особам кримінального світу у вимаганні з місцевого жителя 1,5 тис. доларів США та 10 тис. грн неіснуючого боргу.

Наразі так званий «кримінальний авторитет» та двоє його співучасників у вчинених злочинах перебувають під вартою, ще один —  під цілодобовим домашнім арештом.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Источник