У російські армії начальство намагається різко посилити пропаганду, — ГУР ЗСУ | Криминал

08.04.2022 15:30

Бояться дзвінків з України і білорусі та щодня читають «красную звєзду» — в російській армії посилюють пропаганду.

РФ посилює пропаганду серед особового складу військових навчальних центрів. Про це йдеться у листі начальника ракетних військ і артилерії зс рф михаїла матвієвського до керівників навчальних центрів.

Зокрема, матвієвський вимагає довести до особового складу заборону відповідати на дзвінки та повідомлення з телефонних номерів з кодами «+375, +380» (білорусь, Україна).

Якщо, все ж, виклик прийнято, все сказане співрозмовником за визначенням сприймати як брехню і провокацію (незалежно від змісту розмови). Після цього заблокувати номер співрозмовника на своєму телефоні, затим звернутися до оператора мобільної мережі також щодо блокування абонента.

Пропаганда також має включати роз’яснення про «плюси» участі у війні з Україною. А саме про соціальні гарантії та підвищені виплати.

Всі українські та «інші» ресурси оголошуються такими, що розповсюджують фейки та недостовірну інформацію.

Натомість всі військовослужбовці зобов’язуються кожного дня ознайомлюватися зі змістом газети «красная звєзда».

Все це продовжує політику повної інформаційної самоізоляції РФ та впровадження пропаганди на рівні Північної Кореї. Будь-який зовнішній вплив (незалежно від якості та тематики контенту) за визначенням оголошується ворожим.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Источник