У Києві від початку війни загинули 89 мирних жителів та пошкоджені 167 будівель, — КМДА | Криминал

06.04.2022 21:30

Унаслідок російської військової агресії загинули 89 мирних жителів Києва, серед них – чотири дитини, пошкоджено 167 житлових будинків, повідомляє Київська міськадміністрація. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«У Києві за 40 днів повномасштабного російського вторгнення загинули 89 мирних осіб, серед них 4 дитини, поранені – 398 осіб, серед них – 20 дітей», — ідеться у повідомленні КМДА, розміщеному у телеграм-каналі у середу.

У повідомленні наголошується, що від ворожих ударів окупанта з 24 лютого пошкоджено 167 житлових будинків різних типів, 44 школи, 26 дитячих садків та 1 дитячий будинок.

Також, за інформацією КМДА, пошкоджень зазнали 11 адміністративних будівель.

Згідно з повідомленням, від дій російського агресора постраждали 2 спортивні об’єкти, 5 об’єктів соціальної сфери, 17 – охорони здоров’я, 10 – культурна сфера, 48 об’єктів транспортної інфраструктури.

«Місто закликає киян не втрачати пильності та за перших сигналів повітряної тривоги слідувати в укриття. Сьогодні в Києві стало безпечніше, але все ще залишається загроза повітряних атак. Тих, хто виїхав зі столиці, просять поки що утримуватися від повернення», — наголошується в повідомленні.

Источник