У Києві повідомлено про підозру підряднику, яки кудись подів кілька мільйонів гривень | Кримінал

Слідством встановлено, що у 2018 році посадові особи державного підприємства уклали з підприємством–підрядником договори на виконання будівельних робіт та благоустрою території державного підприємства.

Разом із тим, не виконавши роботи у повному обсязі, підрядник вніс в офіційні відомості неправдиві дані щодо їх обсягів та вартості.

На підставі затверджених актів виконаних робіт державне підприємство перерахувало на рахунки приватної фірми 15 млн грн бюджетних коштів. Однак, як встановлено досудовим розслідуванням, підрядник не виконав будівельно-монтажних робіт на суму понад 3 млн грн, що підтверджується висновками експертиз, а отримані державні кошти перевів на власні карткові рахунки.

На даний час зловмиснику повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та пред’явлення цивільного позову про відшкодування завданих збитків.

За вчинене зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

Викрито злочин прокурорами за оперативного супроводження ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник