У Житомирі судитимуть тріо «дачних» наркоділків, яке організувала 33-річна житомирянка | Кримінал

Житомирська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно злочинного угруповання.

Як повідомлялося раніше, банду, залучивши ще двох своїх знайомих, організувала 33-річна житомирянка, яка фактично перебувала на умовному покаранні за збут психотропних речовин.

Свій наркобізнес, з метою дотримання конспірації, розмістили подалі від міста, у дачних будинках, обладнавши приміщення відповідним інвентарем та інструментами. Туди ж доставляли закуплені прекурсори та інші компоненти для виготовлення психотропних речовин. Кожному співучаснику завдання визначала  організаторка. Вона ж розпоряджалася і виручкою: частину грошей спрямовувала на закупку компонентів (хімреактивів, прекурсорів), частину — на власні потреби.

Під час обшуку у «дачників-амфетамінщиків» вилучили понад 150 г амфетаміну, обладнання для виготовлення і фасування, чорнові записи, гроші.

За даними слідства, злочинне угруповання, неодноразово виготовляло та збувало значну кількість психотропних речовин. Потужність «виробництва» сягала до одного кілограма у місяць, продаж якого на «чорному ринку» становив понад 200 тис. грн.

Усім фігурантам справи обрано запобіжні заходи, зокрема, організаторці та одному учаснику – тримання під вартою, ще одному – цілодобовий домашній арешт.

Також накладено арешт на майно обвинувачених (автомобіль, банківські картки, мобільні телефони).

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури

Источник