У Харкові та області шестеро поранених внаслідок обстрілів ворога, — Олег Синєгубов | Криминал

19.05.2022 06:30

Протягом 18 травня ЗС РФ продовжували обстрілювати Харків та прилеглі населені пункти, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

«Сьогодні обстріляні Циркуни, Прудянка, Вільхуватка — троє постраждалих. Так само все ще зазнає обстрілів від окупантів і місто Харків, цієї ночі снаряди влучали у Київському районі. Вдень знову обстріляли Салтівку та П’ятихатки — троє постраждалих», — написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він зазначив, що незважаючи на небезпеку, що зберігається, люди повертаються до обласного центру і навіть до нещодавно звільнених населених пунктів. За словами Синєгубова, лише поїздами щодня повертаються майже 2-2,5 тис. осіб. Окрім того, люди повертаються автобусами й особистим транспортом.

Говорячи про ситуацію на фронті, Синєгубов повідомив, що ворог зосередився на обороні своїх позицій.

«Ворог зосередився на обороні своїх позицій. Але якщо вони побачать хоч найменшу слабину в обороні Харкова та області, звісно ж, вони цим скористаються, тому що своїх планів на Харків та область вони не залишили. Крім того, їх завдання — розтягнути фронт, щоб ми не сконцентрували свою увагу на Ізюмському напрямку, оскільки для них цей напрямок є стратегічним», — наголосив Синєгубов.

Він зазначив, що українські захисники продовжують успішно контратакувати і сьогодні звільнили від окупантів Дементіївку.

Источник