Ворог не припиняє обстріли по всій лінії фронту на Донеччині, — голова ОВА | Криминал

17.05.2022 16:02

Ворог не припиняє масового обстрілу на всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута, триває інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку, однак у громаді здійснюється евакуація населення, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

«Росіяни не зупиняють масових обстрілів на всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута. Авдіївка сьогодні зранку зазнала авіаракетного удару: пошкоджено три житлові будинки, інформації щодо постраждалих немає. У Мар’їнській громаді внаслідок обстрілів знеструмлено Красногорівку – тривають відновлювальні роботи. В Очеретинській громаді постійно тривають обстріли, тому поки що не вдалося повністю відновити високовольтну лінію, пошкоджену раніше», — написав Кириленко у фейсбуці.

У Бахмуті внаслідок ранкових обстрілів пошкоджено школу №4 та кілька інфраструктурних об’єктів.

Крім того, не припиняється інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку, однак у громаді триває евакуація населення й ремонт електро- та газопостачання.

«Під удар сьогодні знову потрапив Вугледар – інформації про постраждалих та пошкодження наразі немає. У Миколаївській громаді російські снаряди перебили лінію електропередач – частина Райгородка залишилася без електрики. Фахівці вже розпочали ремонт», — повідомив голова ОВА.

Источник