Внаслідок обстрілів Харківщини одна людина загинула, серед поранених — дитина, — голова ОВА | Криминал

20.05.2022 06:30

У четвер, 19 травня, ЗС РФ знову обстрілювали Харків і населені пункти області, в результаті одна людина загинула, п’ятеро, серед яких 13-річна дитина, поранені, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

«Прошу бути максимально обачними, не ігноруйте повітряні тривоги», — звернувся Синєгубов у своєму телеграм-каналі до мешканців Харкова та області.

Він уточнив, що в результаті ворожого обстрілу с.Циркуни загинув 64-річний чоловік. Унаслідок обстрілу Північної Салтівки у Харкові поранено одну людину, Великих Хуторів – жінка та 13-річна дитина. Крім того, у Чугуївському районі було поранено 17-річного хлопця, а в Балаклійській громаді жінка отримала вибухові травми.

Синєгубов зазначив, що небезпеку для мирних жителів становлять не лише ворожі обстріли. Під час відступу супротивник мінував будівлі та вулиці у населених пунктах. Синєгубов попросив харків’ян утриматися від відвідування Саржиного Яру, Лісопарку та парків, які неодноразово зазнавали ворожих обстрілів.

«На жаль, ворог там залишив дуже багато «вибухових» сюрпризів. На місцях працюють піротехніки та зачищають територію», — пояснив Синєгубов.

Источник