Викрито потужну лабораторію та вилучено продукції на 14 млн гр, — Офіс Генпрокурора України | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора викрито та припинено діяльність підпільної лабораторії, у якій виготовлялись наркотичні та психотропні речовини.

За даними слідства, частину психотропу збували гуртовими партіями на території столиці. Решту разом із партіями героїну – приховували під обшивкою легкових автомобілів та перевозили до країн ЄС, використовуючи найманих водіїв.

У ході слідства проведено обшуки у лабораторії, яка знаходилась в одному з приватних будинків столиці. Виявлено та вилучено понад 2 кг героїну, 10 кг особливо небезпечної психотропної речовини Альфа-PVP, 100 літрів прекурсорів для виготовлення наркотичних речовин, устаткування для підпільної лабораторії, чорнові записи, телефони та банківські картки, а також транспортний засіб, який використовувався для перевезення психотропних речовин. Вартість вилученого на «чорному ринку» становить понад 14 млн грн.

Наразі правоохоронцями затримано двох осіб. Їм повідомлено про підозру у незаконному виготовленні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини PVP в особливо великих розмірах.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник