Від початку російського вторгнення поліція Харківщини затримала 157 зловмисників | Криминал

18.04.2022 13:00

У порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу затримані 12 російських військовослужбовців, 2 посібники та 2 учасники ДРГ, 15 підозрюваних в умисному вбивстві, 4 підозрюваних у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, 1 підозрюваний у насильстві щодо працівника правоохоронного органу, 1 — за порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 — за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, а також 120 підозрюваних у майнових злочинах та злочинах, пов’язаних з незаконним поводженням зі зброєю.

Кожний факт збройних нападів рф на військові та цивільні об’єкти Харківщини ретельно документуються слідчо-оперативними групами усіх підрозділів харківської поліції.

У фронтовому Харкові активізувалися зрадники та мародери, шахраї та крадії. Поліція оперативно реагує на всі повідомлення про злочини.

Якщо ви стали свідком або жертвою злочину, негайно телефонуйте 102. Також повідомити про злочин можна за допомогою чат-боту в месенджері телеграм @Kharkiv102_bot «Служба 102 поліції Харківської області».

 За матеріалами поліції Харківської області

Источник