Вчорашній ракетний удар по Полтавщині, — чи не наймасштабніший від початку війни, — голова ОДА | Криминал

13.05.2022 07:30

Ракетний обстріл Полтавської області у четвер став чи не найбільш масштабним обстрілом регіону за час війни, повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін вчора ввечері. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Сьогоднішній обстріл Полтавщини – чи не найбільший за час повномасштабної війни. 12 російських ракет ударили по інфраструктурі Кременчука, більшість – по нафтопереробному заводу, який і так не працював. На НПЗ рятувальники гасять пожежу. Ніхто, на щастя, не постраждав», – написав Лунін у телеграмі.

Раніше стало відомо, що у четвер російські окупанти знову здійснили ракетний обстріл нафтопереробного заводу у м.Кременчук Полтавської області, а також території Полтавського району.

Як повідомлялося, 24 квітня ввечері дев’ять російських ракет ударили по Кременчуцькій ТЕЦ та Кременчуцькому НПЗ. У результаті загинула одна людина, ще семеро постраждали, пожежа на НПЗ була ліквідована лише до середини наступного дня.

Раніше, 2 квітня, російські окупанти своїм обстрілом знищили інфраструктуру Кременчуцького нафтопереробного заводу, він припинив роботу.

Источник