В Одесі посадовець медзакладу отримав підозру у розтраті понад півтора мільйона гривень | Криминал

20.06.2022 20:30

Правопорушник незаконно розтратив гроші Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, коли тимчасово виконував обов’язки генерального директора підприємства.

Посадовець уклав договір з фірмою, що займалася продажем товарів, необхідних для запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби на загальну суму 2 875 000 гривень. Але, зловживаючи своїм службовим становищем, через необґрунтоване підвищення ціни за одиницю товару, здійснив розтрату частини коштів на користь постачальника. Матеріальна шкода, завдана Одеському обласному центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, сягнула 1 502 370 гривень.

За результатами досудового розслідування слідч повідомили правопорушнику про підозру. Йдеться про розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах.

Цей злочин карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Слідство, направлене на притягнення до відповідальності всіх учасників злочинної схеми, триває.

За матеріалами поліції Одеської області

Источник