Ситуація на Донеччині та Луганщині складна, але контролюється ЗСУ, – командувач сил оборони Наєв | Криминал

03.05.2022 14:15

Командувач сил оборони генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав із робочою поїздкою підрозділи, які захищають позиції на території Луганської та Донецької областей, повідомляє Командування Об’єднаних сил Збройних сил України. Про пише Інтерфакс-Україна.

«Противник щодня намагається штурмувати наші оборонні рубежі батальйонними тактичними групами. Свій наступ ворог підтримує авіаційними та ракетними ударами, вогнем реактивних систем залпового вогню, артилерійським вогнем усіх калібрів і мінометами», — заявив Наєв, зазначається в повідомленні у фейсбуці.

Він зазначив, що під час поїздки переконався у професіоналізмі та героїзмі українських військовослужбовців.

«Під час перебування у районах Донецької та Луганської областей я переконався у численних подвигах наших військовослужбовців. Їхня ратна служба дуже важка та пов’язана з прямою небезпекою для власного життя і здоров’я. Але я впевнений у кожному – від солдата до генерала, які на своєму місці виконують завдання щодо стримування ворожої агресії», – наголосив Наєв.

При цьому командувач зазначив, що герої – це ті, хто щодня відображає та стримує наступ. Це українські солдати, сержанти, командири взводів, рот, батальйонів і бригад.

«Відповідна робота щодо посилення кожного угруповання на загрозливих напрямках триває щодня. Обстановка є складною, але контролюється Збройними силами України. Ми виконуємо те, що належить», – підсумував Наєв.

Источник