Ще 5 проваджень порушені за фактами обстрілів населених пунктів Донеччини. ФОТО | Криминал

26.05.2022 08:30

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури та окружних прокуратур Донецької області здійснюється досудове розслідування у 5 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

За даними слідства, 23-24 травня 2022 року окупаційні війська РФ та представники незаконних збройних формувань «ДНР» обстріляли з артилерійської зброї смт Нью-Йорк та смт Щербинівка м. Торецька Бахмутського району та с. Калинове Краматорського району, у якому від осколкових поранень загинув чоловік.

25 травня 2022 року загарбники вдарили по м. Покровську. Поранення різного ступеню тяжкості отримали 5 цивільних осіб, пошкоджено будівлю та майно місцевого підприємства. За попередніми даними, обстріл міста відбувся, у тому числі, із застосуванням крилатої ракети типу «Іскандер». 

Також цього дня вчинено обстріл м. Краматорська, внаслідок чого пошкоджено декілька приватних будинків, зруйновані 2 під’їзди у недобудованій багатоповерхівці, ще у 2 житлових багатоквартирних будинках пошкоджено вікна та балкони.

На місці подій працюють поліція та вибухотехники. Відомості щодо потерпілих осіб уточнюються.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури

Источник