Рашисти продовжують обстріли Дергачів та населених пунктів місцевої громади, — міський голова | Криминал

11.04.2022 10:32

Окупаційні війська продовжують обстрілювати населені пункти Дергачівської громади Харківської області з артилерії, повідомив міський голова В’ячеслав Задоренко. Про це пише Інтерфакс-України

«У селищі Слатине за останні дві доби зафіксовано 5 смертей. Троє місцевих мешканців загинули від бомбардувань – двоє вчора і один сьогодні, – ще дві особи померли природною смертю. Одну людину з пораненнями сьогодні доставили до лікарні. У Слатине, Безруках, Дергачах і прилеглих до міста селах від обстрілів практично щодня руйнуються цивільні об’єкти», — написав Задоренко на своїй сторінці у фейсбуці.

Він також повідомив, що у Дергачах, Ємцях та Безруках останнім часом виявляють особливо небезпечні міни з відкладеною детонацією, а місцеві жителі повідомляють про факти застосування т.зв. парашутних бомб (нові види касетних снарядів, які ворог скидає на парашутах).

За словами Задоренка, не вдається налагодити постачання гуманітарної допомоги до Козачолопанського, Токарівського, Проходівського, Російсько-Лозівського старостату та села Цупівка Прудянського округу, які знаходяться під контролем ворога.

Источник