Поліція Полтавщини довела до суду провадження щодо міжрегіональної банди наркодилерів. ФОТО | Кримінал

Працівники слідчого управління поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, за оперативного супроводу територіального управління ДБР, розташованого в Полтаві,  завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 5 учасників міжрегіонального наркоугруповання. Про це повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун.

Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини, зазначив: «Протиправну діяльність групи організував 27-річний полтавець, який залучив до її складу 2 місцевих жителів та мешканців сусідніх областей — Дніпропетровської і Сумської. Фігуранти займалися постачанням та збутом в особливо великих розмірах наркотичних речовин в різні областя України. 

У ході досудового розслідування слідчі встановили, що правопорушники продавали наркотики, використовуючи один із месенджерів соціальних мереж. Як правило, розповсюджували товар шляхом закладок та пересилали поштою, ховаючи в різних товарах.

Оплата приймалася на банківські картки та електронні гаманці. 

Під час санкціонованих судом обшуків за місцями проживання та в гаражах фігурантів вилучено психотропні речовини Альфа-PVP, амфетамін, метамфетамін, канабіс загальною вагою понад 10 кілограмів». 

Під час досудового розслідування усім учасникам наркоугруповання  судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави та  накладено арешт на їх майно.      

За матеріалами поліції Полтавської області 

Источник