Поліція Луганщини розслідує факт затримання та зґвалтування рашистами 34-річної жінки | Криминал

24.04.2022 10:00

Слідчими Рубіжанського відділу поліції проводиться досудове розслідування за фактом незаконного позбавлення волі та зґвалтування 34-річної місцевої жительки. Наразі жінка знаходиться в безпеці та отримує необхідну допомогу медиків та психологів.

Подія мала місце ще на початку квітня у тимчасово окупованій частині м. Рубіжне. Жінка вирушила за продуктами харчування до одного з місцевих ринків, де її звинуватили у мародерстві та, під загрозою застосування автоматичної вогнепальної зброї, затримали представники нзф так званої «лнр». Спочатку жінку відвезли на допит у один з будинків міста, де у неї відбирали мобільний телефон й паспорт громадянина України, наказали роздягнутися до білизни, та оглянули її. В подальшому її перевезли та утримували в захопленому окупантами приміщенні одного з органів державної влади у м. Рубіжне, де бойовиками було зорганізовано в’язницю.

Вночі жінку перевезли до одного з будинків міста, де один з бойовиків запропонував жінці вступити з ним у статеві зносини, погрожуючи, що в разі відмови її зґвалтують всі бойовики, що перебувають у приміщенні. Після неодноразового зґвалтування потерпілу знову вивезли до в’язниці. Наступної ночі жінку під загрозою застосування фізичної сили той самий бойовик знову зґвалтував декілька разів.

У подальшому потерпілу ще декілька днів тримали в ув’язненні, де, з застосуванням фізичної сили, допитували про пересування військової техніки ЗСУ. Після чого вивезли до центральної частини міста, де й залишили.

Прийшовши додому, потерпіла виявила відсутність дітей, та дізнавшись, що вони були евакуйовані представниками Червоного хресту, вирушила пішки до м. Сєвєродонецьк. З одній з позицій ЗСУ, до якої потерпілій вдалось дістатись, військовослужбовці відвезли її до лікарні, де вона наразі й перебуває.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

За матеріалами поліції Луганської області

Источник