Подробиці затримання переправниці ухилянтів за кордон повідомила поліція Закарпаття. ФОТО | Криминал

19.06.2022 09:00

Співробітники відділу міграційної поліції Закарпаття, спільно зі слідчими поліції Ужгородщини та працівниками СБУ, затримали 38-річну мешканку Чопа, яка підозрюється у сприянні незаконному виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

Правоохоронцям вдалося спіймати зловмисницю «на гарячому», під час отримання грошей за пакет документів, за допомогою яких особи, що підлягають мобілізації, могли б безперешкодно покинути межі країни під час воєнного стану.

За таку послугу від свого клієнта зловмисниця запросила 12 тисяч доларів США. Під час особистої зустрічі вона отримала половину домовленої суми, яку слідчі і вилучили з місця події.

За фактом вчинення цього злочину в поліції, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, проводиться досудове розслідування за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів. Такі дії караються позбавленням волі на строк до дев’яти років. Наразі жінку, в порядку статті 208 КПК України, поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Оперативники відділу міграційної поліції продовжують розслідування у справі для встановлення інших можливих співучасників злочину.

За матеріалами поліції Закарпатської області

Источник