Почав роботу сайт з інформацією про захист українських жінок і дітей від торговців людьми | Криминал

09.04.2022 15:30

В Україні запустили сайт з інформацією про способи захисту українських жінок і дітей від торговців людьми. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Інформація з safewomen.com.ua може бути корисна як тим українкам, які залишилися в Україні, так і тим, хто за кордоном», — йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства соціальної політики.

Наголошується, що на сайті можна отримати таку корисну інформацію: правила безпеки як захиститися від торговців людьми (безпека ваших документів, правила пересування, спілкування, безпека фінансів та працевлаштування); небезпечні сигнали, що свідчать про те, що ви потрапили в ситуацію торгівлі; поради, що робити і куди звертатися, якщо ви потрапили в ситуацію торгівлі людьми чи є свідком такої ситуації після перетину державного кордону.

Також на сайті є контактні дані, за якими можна звернутися в офіційні структури або спеціалізовані і перевірені громадські організації з 28 країн, зокрема України.

Крім того, на сайті розміщена інформація про національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії насильству за ознакою статі (1547) і гарячої лінії екстреної допомоги у всіх країнах ЄС (112).

Згідно з повідомленням, ресурс розроблений з ініціативи урядової Уповноваженої з гендерної політики та Міністерства соціальної політики України, за підтримки проєкту «супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), що фінансується урядом Канади та впроваджується Alinea International.

Источник