Під час евакуації тварин з «Фельдман-Екопарку» працівники потрапили під обстріл, є жертви | Криминал

05.05.2022 15:15

Команда волонтерів і співробітників «Фельдман-Екопарку» (Харківська область) потрапила під обстріл російської армії під час евакуації африканських буйволів 5 травня. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Одна людина загинула. Двоє людей дістали важких поранень. За їхнє життя борються лікарі. Загиблому хлопцеві було лише 15 років. Він допомагав батькам у годуванні та евакуації тварин. Світла пам’ять герою! Це вже шоста жертва в нашій команді», — написав засновник екопарку, народний депутат України Олександр Фельдман на своїй сторінці у фейсбуці.

Як повідомлялося, після початку широкомасштабного вторгнення РФ в Україну «Фельдман-Екопарк» неодноразово зазнавав обстрілів, унаслідок яких загинули три співробітники та частина тварин.

5 квітня у «Фельдман-Екопарку» повідомили, що внаслідок масованих обстрілів і бомбардувань з боку ЗС РФ зруйновано його інфраструктуру та багато вольєрів, тому співробітники не виключають можливості присипляння великих хижаків (левів, тигрів, ведмедів), щоб ті, опинившись на волі після чергового обстрілу, не пішли в бік Харкова чи інших населених пунктів. Крім того, у «Фельдман-Екопарку» заявляли про необхідність термінової евакуації інших тварин.

Увечері того самого дня Фельдман повідомив, що свою допомогу запропонували багато людей і з Харкова та інших міст України, і з-за кордону та, незважаючи на обстріли, з території екопарку почали вивозити великих хижаків.

До початку війни колекція «Фельдман-Екопарку» налічувала понад 300 видів тварин.

Источник