Організатора онлайн-порностудії та його поплічників судитимуть у Харкові. ФОТО | Криминал

24.01.2022 07:00

Слідчі завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом протиправної діяльності організованої групи у сфері так званих «онлайн порностудій».

До кримінальної відповідальності будуть притягнуті п’ять членів організованої злочинної групи, вина яких підтверджується неспростовними доказами, зібраними під час досудового розслідування. Слідчі довели причетність фігурантів до 9 епізодів злочинної діяльності.

Слідство щодо документування протиправної діяльності підозрюваних тривало більше року.

Слідчі встановили, що організував роботу студії 30-річний харків’янин. Чоловік залучив до «бізнесу» двох співорганізаторів, адміністраторку, модератора та близько 7 «моделей» віком від 20 до 24 років. Дівчата на орендованих квартирах в режимі реального часу демонстрували клієнтам оголені частини тіла та імітували дії сексуального характеру, за що отримували грошові кошти.

Зловмисники спеціально винаймали приміщення, які облаштовували відповідним інтер’єром, комп’ютерною технікою, веб-камерами та інтернетом. Підбір веб-моделей здійснювала адміністраторка та співорганізатори через оголошення в соціальних мережах. Перевагу надавали дівчатам, які через складні життєві обставини були готові виконувати їхні вказівки.  Також зловмисники періодично змінювали адреси «порно-студій» з метою конспірації злочинної діяльності. В подальшому вони навчали моделей транслювати порнографічне відео в режимі реального часу на спеціалізованих сайтах.

Харківська обласна прокуратура затвердила обвинувальний акт щодо членів організованої групи. Матеріали вже направлені до суду для розгляду по суті.

До кримінальної відповідальності будуть притягнуті п’ять членів ОЗГ, вина яких підтверджується неспростовними доказами, зібраними під час досудового слідства.

За скоєння тяжких злочинів підозрюваним загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.

За матеріалами ВК ГУНП у Харківській області

Источник