Оперативна інформація станом на 08:00 12 травня 2022 року від ДСНС Харківщини | Криминал

12.05.2022 08:15

За добу з 11 по 12 травня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 36 оперативних виїздів, з яких: на ліквідацію пожеж — 27, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 5, пожеж, що сталися з інших причин — 22; також 6 раз для проведення аварійно-рятувальних робіт, 3 — для надання допомоги населенню.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 5 виїздів на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж, що сталися: у Богодухівському (2), Ізюмському (1), Лозівському (2) та Харківському (2) районах області.

Так, о 10:52 в результаті потрапляння ворожого обстрілу, зайнявся трактор у полі за межами с. Новий Мерчик Богодухівського району. В результаті події постраждав водій-механізатор. Бригадою медиків його було госпіталізовано до лікувального закладу. На місці події працювали підрозділи ДСНС та о 12:21 ліквідували пожежу.

Також пожежа сталася о 15:58 в с. Краснопавлівка Лозівського району, де ворожий снаряд влучив у ангарну будівлю. Площа пожежі склала близько 50 кв.м. Силами підрозділів ДСНС вогонь вдалось ліквідувати о 17:24. Внаслідок події загинув чоловік, особу якого встановлюють.

Також протягом доби проводились аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів у зруйнованих будівлях Шевченківського, Новобаварського та Холодногірського районів міста Харкова.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби здійснено 49 залучень для знешкодження ворожих боєприпасів, ліквідовано 20 ворожих боєприпасів.

Ми вистоїмо. Віримо, що вкотре відвоюємо своє право! Все буде Україна!

За матеріалами ДСНС Харківської області

Источник