Оперативна інформація станом на 07:30 15 квітня 2022 року від ДСНС Харківщини | Криминал

15.04.2022 08:00

За добу з 14 по 15 квітня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 43 оперативні виїзди, з яких: на ліквідацію пожеж — 33, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 27, пожежі в екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем та підпалом — 1, пожеж у приватному секторі та на об’єктах, що сталися з інших причин, не пов’язаних обстрілами — 5; також 2 рази на розбирання завалів та 8 — на допомогу населенню.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 27 виїздів на гасіння пожеж спричинених ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок, приватних будинків, гаражів та автомобілів, а також складських будівель та об’єктів торгівлі.

Пожежі сталися: у Немишлянському (2), Київському (9), Слобідському (2) та Індустріальному (1) районах міста Харкова, а також Богодухівському (1) та Харківському (4) районах області.

О 01:30 пожежа сталася у приватному житловому будинку, що у Київському району міста Харкова. Площа пожежі склала близько 300 кв.м. Для ліквідації пожежі було задіяно 3 одиниці техніки та 20 чоловік особового складу ДСНС.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 83 залучення для розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

За матеріалами ДСНС Харківської області

Источник