Оперативна інформація станом на 07:00 18 квітня 2022 року від ДСНС Харківщини | Криминал

18.04.2022 07:30

За добу з 17 по 18 квітня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС продовжували виконувати службові обов’язки в умовах воєнного часу.

Загалом за добу рятувальники здійснили 47 оперативних виїзди, з яких: на ліквідацію пожеж — 44, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами — 37, пожеж у приватному секторі та на об’єктах, що сталися з інших причин, не пов’язаних обстрілами — 7; також 1 раз на розбирання завалів та 2 — на допомогу населенню.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 37 виїздів на гасіння пожеж спричинених ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж багатоповерхових та приватних будинків, гаражів та автомобілів, а також складських та офісних будівель, торговельних об’єктів та навчального закладу. Пожежі сталися: у Основ’янському (2), Київському (13), Шевченківському (5), Московському (9) та Немишлянському (1) районах міста Харкова, а також Богодухівському (1), Чугуївському (1), Ізюмському (2) та Харківському (3) районах області.

17 квітня близько 14:00 у м. Харкові внаслідок обстрілів у центральній частині міста сталося попадання снарядів ворожої реактивної артилерії у житлові багатоповерхові будинки за вісімнадцяти адресами, з яких в одному п’ятиповерховому будинку горіли квартири на третьому, четвертому, п’ятому поверхах та даху на площі близько 500 кв.м. На ліквідацію даних пожеж від ДСНС було залучено 160 осіб та 33 одиниць техніки.

Рятувальникам вдалось ліквідувати всі осередки горіння. В цей же час рятувальники ліквідували пожежу у одному з навчальних закладів Київського району міста Харкова. Площа пожежі склала близько 300 кв.м. У гасінні пожежі було задіяно 8 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу ДСНС.

17 квітня о 15:57 сталася пожежа в будівлі, в якій розташовані офісні та торговельні приміщення. Площа пожежі склала близько 1200 кв.м. На місці події працювало 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 чоловік особового складу ДСНС. Пожежу вдалось приборкати о 20:20.

Також Чугуївські рятувальники ліквідовували пожежу у складській будівлі. Площа пожежі склала близько 800 кв.м. У гасінні пожежі було задіяно 5 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу ДСНС.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби знешкоджено близько 40 боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

За матеріалами ДСНС Харківської області
 

Источник