Омбудсмен: від початку вторгнення рф в Україні загинуло вже 78 дітей | Криминал

11.03.2022 15:15

Про це Уповноважений Верховної Ради України повідомила на власній офіційній сторінці у мережі Фейсбук

Станом на 10 годину 11 березня 2022 року з початку вторгнення Російської Федерації в Україні загинуло 78 та отримало поранення понад 100 дітей.

Встановити точні дані про кількість убитих та поранених жителів міст Маріуполя і Волновахи Донецької області та міста Ірпінь на Київщині наразі неможливо.

Вчора у Броварську лікарню зі Скибина Київської області звернувся батько з 15-річним сином, які у власному авто потрапили під обстріл російських бойовиків. У них осколкові поранення.

У Ніжині Чернігівської області через обстріл «Ураганами» пошкоджено 17 загальноосвітню школу, дитячий заклад освіти № 25 та амбулаторію сімейної медицини №6.

Такі дії російських окупаційних військ є прямим порушенням Гаазької і Женевської конвенцій. Агресор продовжує зухвало порушувати основоположні права дітей – право на життя та охорону здоров’я, гарантовані кожній дитині у світі Конвенцією ООН про права дитини.

Закликаю міжнародну спільноту та міжнародні правозахисні організації сприяти припиненню військового нападу Російської Федерації.

Наполягаю, країни НАТО – закрийте небо!

Источник