Окупанти увійшли у центр Сєвєродонецька та продовжують знищувати місто, — голова ОВА. ФОТО | Криминал

01.06.2022 09:00

У Луганській ОВА зазначають, що окупанти ведуть штурмові дії, закріплюються у центрі Сєвєродонецька, при цьому продовжуючи руйнувати інфраструктуру і об’єкти промисловості.

Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Telegram-каналі, передає Цензор.НЕТ.

 «31 травня о 18:55 загарбники з літака атакували об’єднання «Азот», внаслідок чого стався викид отруйних речовин. Вдень ворог здійснив артилерійський обстріл заводу «Пролетарій» в Лисичанську – зафіксовані пошкодження декількох приміщень. Продовжується цинічне знищення житлового фонду», — йдеться у повідомленні.

Сергій Гайдай додає, що у Гірському росіянами зруйновано щонайменше шість будинків і місцева школа мистецтв, у Врубівці – шість будинків, у Новоіванівці – п’ять, у Сєверодонецьку – чотири, у Лисичанську – три, у Миколаївці – два.

«Штурмові дії 31 травня окупанти проводили у північних, південних та східних районах Сєверодонецька, закріплюються у центрі міста. Крім того, росіяни намагаються витіснити підрозділи наших військ із займаних позицій у районах Білогорівки та Врубівки. Застосували штурмову та армійську авіацію у районах Комишувахи і Ниркового», — зазначає очільник ОВА.

Источник