Окупанти не відпускають працівників Запорізької АЕС на територію, підконтрольну Україні | Кримінал

російські окупанти не випускають на підконтрольну Україні територію працівників Запорізької АЕС, а також тих людей, які раніше працювали на станції, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Окупанти не випускають на підконтрольну Україні територію діючих та колишніх працівників Запорізької АЕС. Навіть людей, які вийшли на пенсію, на блок-посту в Василівці розгортають до окупованого Енергодару», — сказав Федоров в ефірі національного телемарафону в неділю.

За його словами, «решта мешканців може проїхати тільки якщо оформить перепустку в комендатурі Мелітополя або інших населених пунктів. Проте термін очікування виїзду сягає 20 днів».

Крім того, Федоров зазначив, що альтернативний шлях виїзду – у бік Грузії, Латвії та Естонії через трасу Бердянськ – Новоазовськ.

«У Новоазовську місцеві окупанти встановили свій фільтраційний пункт. Оформлення виїзду на місці займає від кількох годин до кількох днів. Але поки що цей шлях працює — необхідно ним користуватися», — додав він.

Источник