На Закарпатті затримано чергового «бізнесмена»-переправника ухилянтів за кордон. ФОТО | Криминал

10.05.2022 20:30

У селі Велятино Хустського району працівники поліції Закарпаття, спільно зі співробітниками СБУ, «на гарячому» затримали злочинця.

раїни та за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, затримали зловмисника, який організував незаконне переправлення через кордон чоловіків, що підлягають мобілізації. 

Своїм клієнтам 35-річний харків’янин обіцяв швидко сприяти в перетині ними кордону поза пунктами пропуску за 15 200 доларів з однієї людини.

Намагаючись діяти максимально обережно, фігурант кожного разу зустрічався з клієнтами в різних населених пунктах Хустщини.  За попередньою домовленістю при першій зустрічі зловмисник отримував завдаток, а при наступній – уже повну оплату за втечу.

Попередньо маючи оперативну інформацію про наміри зловмисника, поліцейські, разом зі співробітниками СБУ, затримали чоловіка «на гарячому» — саме під час отримання ним від одного з клієнтів другої  частини оплати.

Операція із затримання фігуранта була проведена правоохоронцями у селі Велятино Хустського району.  На місці події в 35-річного харків’янина слідчі вилучили 14 тисяч доларів.

Чоловіка було поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Слідчі Головного управління поліції Закарпаття вже повідомили йому про підозру. Підозрюваному загрожує до 9 років позбавлення волі з

За матеріалами поліції Закарпатської області

Источник