На Закарпатті до відповідальності притягнуто жінку, яка допустила вбивство власної дитини | Криминал

29.04.2022 10:00

За погодження ювенального прокурора Закарпатської обласної прокуратури жительці с. Паладь-Комарівці повідомлено про підозру у залишенні в небезпеці своєї доньки, що призвело до смерті дівчинки.

Йдеться про трагічну подію, що сталася на Ужгородщині 2 жовтня 2021 року. У вбивстві малолітньої дитини з особливою жорстокістю обвинувачують її вітчима. Провадження щодо нього вже на розгляді суду.

Водночас правоохоронці встановили, що побиття дитини того фатального дня відбувалося на очах у її матері. Вітчим наніс падчірці не менше 75 ударів. Усвідомлюючи безпорадний стан доньки та важкість отриманих травм, мати не вчинила жодних дій, аби врятувати дитину чи хоча б викликати на місце події медиків і правоохоронців. Натомість жінка просто пішла спати, а вранці дівчинка вже була мертва. У разі своєчасного надання дитині кваліфікованої медичної допомоги її життя можна було б врятувати.

Вчора суд обрав жінці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. При цьому сторона обвинувачення наполягала на триманні під вартою і має намір оскаржити вказане рішення суду. У разі доведення вини підозрюваній може загрожувати позбавлення волі на строк від 3 до 8 років. Досудове розслідування наразі триває.

За матеріалами прокуратури Закарпатської області

Источник