На Вінниччині поліцейського та його поплічника засуджено за вимагання та отримання хабаря | Криминал

21.06.2022 18:00

Барський районний суд Вінницької області погодився з обґрунтованими доводами Вінницької обласної прокуратури та визнав винуватим оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Барського відділення Жмеринського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області в отриманні неправомірної вигоди. А також його пособника – в отриманні неправомірної вигоди та самовільному присвоєнні владних повноважень, поєднаному з вчиненням суспільно небезпечних діянь.

Прокурором доведено, що поліцейський разом зі спільником (цивільною особою, яка представлялася співробітником правоохоронних органів) у квітні 2017 року вимагали та отримали від двох громадян неправомірну вигоду у розмірі 12 тис. грн за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, пов’язаного з незаконним обігом наркотичних речовин.

Суд визнав колишнього поліцейського та його спільника винними у скоєнні інкримінованих корупційних кримінальних правопорушень та призначив кожному покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та з конфіскацією усього належного їм на праві власності майна.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Источник