На Тернопільщині судитимуть злочинців, які обпоювали жертв снодійними та грабували | Криминал

27.05.2022 16:30

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури слідчі поліції завершили досудове розслідування стосовно групи з 5 осіб, які впродовж 2021 року здійснювали розбійні напади із застосуванням сильнодіючого лікарського засобу. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Слідством встановлено, що організована група, під керівництвом двох мешканців Львівської області, упродовж 2021 року діяла у Тернополі, здійснюючи розбої на вокзалах, площах, у закладах громадського харчування.

Підшукавши потенційних потерпілих, зловмисники входили до них в довіру та в процесі спілкування непомітно підливали у напої ліки, від дії яких люди втрачали свідомість й перебували у безпорадному стані.

Після цього обвинувачені заволодівали їх майном і нерідко залишали замерзати на вулиці. Усього в період злочинної діяльності групи 8 мешканців нашого регіону стали їх жертвами.

Зараз обвинувачені перебувають під вартою без права внесення застави. За вчинене їм загрожує позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.

За матеріалами Тернопільської обласної прокуратури

Источник