На Одещині «смотрящому» за Чорноморськом оголошено підозру у вимаганні грошей | Криминал

26.05.2022 16:00

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури затримано та повідомлено про підозру 31-річному «смотрящому» за фактом поширення злочинного впливу в суспільстві, незаконного позбавлення волі та грабежу.

За даними слідства, мешканець Чорноморська, будучи обвинуваченим у  вчиненні умисних тяжких та особливо тяжких злочинів, отримав статус «положенця», якому «злодіями у законі», приблизно у травні минулого року, після затримання та арешту попередника, доручено виконувати повноваження так званого «смотрящого» в місті Чорноморськ Одеської області.

Так, чоловік, використовуючи свій статус, отримав «замовлення» від харьківчанки вирішити боргові зобов’язання, які виникли між нею та мешканцем Одеси, за винагороду у 50% від суми боргу.

На початку грудня 2021 року підозрюваний залучив до справи своїх посіпак, щоб змусити одесита повернути 5500 дол США неіснуючого боргу.

Так, спільники, виконуючи наказ «смотрящого», застосували силу та примусили потерпілого сісти до автомобілю, де били та погрожували йому.

Заволодівши коштами чоловіка, зловмисники намагалися втекти, проте були затримані правоохоронцями.

Обвинувальний акт стосовно спільників за фактом позбавлення волі людини та грабежу вже перебуває на розгляді в Малиновському районному суді м. Одеси.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За матеріалами Одеської обласної прокуратури

Источник