На Одещині поліцейські знайшли водія-втікача, який на смерть збив людину. ФОТО | Кримінал

Кілька днів тому на одній із польових доріг у Степанівській селищній територіальній громаді місцевий житель натрапив на чоловіка без ознак життя.

Поліцейські виявили на місці події сліди автомобіля, а на тілі небіжчика, який також проживав у даній ОТГ, – травми, характерні для тих, що отримують внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Для встановлення причетної до злочину особи поліцейські вивчили записи з камер відеоспостереження, встановлених поблизу, опитали жителів найближчих населених пунктів, перевірили десятки автовласників, які підпадали під підозру, і з’ясували: ДТП допустив місцевий громадянин.

У гаражі фігуранта поліцейські виявили автомобіль з механічними пошкодженнями. Транспортний засіб вилучили для проведення ряду судових експертиз. Автовласник же зізнався, що в день аварії повертався додому з Роздільної, не помітив на дорозі перехожого і наїхав на нього. Коли ж зрозумів, що той загинув, – злякався відповідальності і втік додому. Щоб приховати сліди злочину, чоловік замкнув машину в гаражі і нікому не розповідав про скоєне.

Наразі поліцейські проводять досудове розслідування.

За матеріалами поліції Одеської області

Источник