На Миколаївщині депутатка подалася у колаборантки і отримала підозру від прокуратури | Криминал

03.05.2022 14:30

Керівником Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутатці Баштанської районної ради у колабораційній діяльності.

За даними слідства, депутатка райради з 19 березня 2022 року під час окупації збройними силами рф міста Снігурівка вступила у злочинну змову з окупантами та добровільно погодилася на співпрацю з ними.

Підозрювана всіляко сприяла окупантам в організації і проведенні заходів політичного характеру, здійсненні інформаційної діяльності, які були спрямовані на підтримку держави-агресора та її збройних формувань. Вона забезпечувала їх житлом і продуктами харчування, погодившись фактично виконувати функції управління містом від імені та в інтересах окупаційного режиму.

Крім того, депутатка займалась організацією розподілу гуманітарної допомоги начебто від імені рф, яка насправді була отримана від українських волонтерів. Причому  такі заходи висвітлювалися у російських засобах масової інформації. Також вона контролювала і організовувала переміщення мешканців до тимчасово окупованого ворожими військами м. Херсона.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Миколаївській області.

За матеріалами прокуратури Миколаївської області

Источник