На Миколаївщині чоловіка та жінку засуджено за виправдовування російської агресії у соцмережах | Кримінал

За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Вознесенської окружної прокуратури двох мешканців Вознесенського району —  69-річну жінку та 49-річного чоловіка, визнано винними у поширенні матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України.

Прокурори у суді довели, що проросійські налаштовані громадяни на своїх сторінках у забороненій соціальній мережі «Одноклассники» поширювали дописи, у яких виправдовували та визнавали правомірною збройну агресію рф проти України , а також глорифікували осіб, що беруть участь та сприяють збройному вторгненню на суверенну територію України.

Крім того, під час проведення санкціонованого обшуку у мешканця Вознесенського району виявлено та вилучено тротилову шашку вагою 200 грам. Йому було пред’явлено обвинувачення ще і за фактом незаконного зберігання вибухових речовин без встановленого дозволу.

У ході судового розгляду засуджені визнали свою вину та щиро покаялись.

За результатами судового розгляду їх визнано винними в інкримінованих злочинах та призначено покарання: чоловіку — 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки, жінці – 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.

За матеріалами Миколаївської обласної прокуратури

Источник