На Луганщині отримали підозру у державній зраді ще 8 так званих правоохоронців. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру у державній зраді вісьмом правоохоронцям Луганщини, які обійняли посади на тимчасово окупованій рф території (ч. 2 ст. 111 КК України).

Серед підозрюваних – четверо поліцейських Старобільського райуправління поліції, двоє поліцейських конвойної служби ГУ Нацполіції Луганщини, працівники ТУ Служби судової охорони в Луганській області та Старобільського слідчого ізолятора.

За даними слідства, з початком російської агресії підозрювані зрадили присязі та перейшли на бік ворога. Вони добровільно погодилися на пропозицію окупаційної влади рф вступити до структурних підрозділів незаконно створених правоохоронних органів.

У захоплених окупантами адмінбудівлях поліції четверо підозрюваних розпочали «службу» у так званому «Старобільському райвідділі внутрішніх справ мвс лнр», ще двоє – в окупаційному «Новопсковському райвідділі внутрішніх справ мвс лнр». Судовий охоронець після проходження співбесіди обійняв псевдопосаду працівника поліції «Міловського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр». Ще один підозрюваний продовжив «роботу» у так званому «Старобільському слідчому ізоляторі мвс лнр».

На займаних псевдопосадах у структурі «мвс лнр» підозрювані впроваджують так зване «законодавство ЛНР» та виконують службові обов’язки, покладені окупаційною владою.

Наразі усі фігуранти оголошені у розшук.

Їм загрожує покарання – 15 років увְ’язнення або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

За матеріалами Луганської обласної прокуратури

Источник