На Львівщині судитимуть директора будпідприємства, який привласнив майже мільйон гривень | Кримінал

За процесуального керівництва Дрогобицької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора будівельного підприємства за фактами заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом та службового підроблення.

За даними слідства, у 2020 році між Східницькою селищною радою та очолюваним обвинуваченим підприємством укладено договір на будівництво моста, який повинен був об’єднувати смт. Східницю із сусіднім селом.

В подальшому, з метою заволодіння бюджетними коштами, обвинувачений вносить в офіційну документацію недостовірні дані про обсяги виконаних робіт та вартість використаних матеріалів. У такий спосіб директор товариства привласнив 8,7 млн грн.

Після чого, для легалізаціїї цих коштів, він укладає договір фінансової позики із очолюваним підприємством і перераховує незаконно одержані гроші на свій приватний рахунок.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. За клопотанням прокурора, з метою забезпечення відшкодування збитків, на його майно накладено арешт (на загальну суму близько 7,5 млн грн) та заявлено цивільний позов.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Источник