На Київщіні у багатьох населених пунктах активно триває розмінування, — голова ОВА | Криминал

05.04.2022 20:00

У звільнених від російської окупації громадах Бучанського району тривають роботи з розмінування та відновлення критичної інфраструктури, у Броварському районі відбуваються зачистки територій, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

«Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони. Ситуація контрольована. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Сили оборони – у підвищеній боєздатності», — написав він у своєму телеграм-каналі.

У Бучанському районі у громадах, що перебували під російською окупацією, виконуються роботи з розмінування та відновлення критичної інфраструктури – газо-, електропостачання, а також зв’язку.

У Броварському районі тривають зачистки територій Великодимерської, Калитянської та Баришівської громад.

«Такі населені пункти, як Залісся, Плоске, Богданівка, Велика Димерка та Жердова перевіряються на наявність мінувань», — зазначили в ОВА.

У Вишгородському районі ситуація напружена, але контрольована. В Іванківській, Димерській і Поліській громадах – гуманітарна катастрофа. Славутич потребує продуктів харчування, пального та медикаментів.

Источник