На Київщині виявлено вже понад 700 тіл загиблих мирних жителів, — Андрій Нєбитов | Криминал

13.04.2022 07:45

Правоохоронці виявили та оглянули на Київщині понад 720 тіл загиблих людей, повідомив начальник поліції області Андрій Нєбитов. Про це пише Інтерфакс-Україна

«Кількість виявлених та оглянутих тіл загиблих мирних осіб у Київській області внаслідок російської агресії становить уже понад 720 осіб, ще понад 200 людей вважаються зниклими безвісти», – зазначив Нєбитов.

У поліції також поінформували, що з початку війни на території столичного регіону зафіксували понад 3050 кримінальних проваджень у злочинах, скоєних військовими Російської Федерації.

Під час воєнного стану поліцейські зареєстрували 233 кримінальні провадження за посяганнями на територіальну цілісність та недоторканність України, а за порушення законів та звичаїв війни розслідують 1463 факти.

Правоохоронці зареєстрували понад 150 фактів мародерства та вже повідомили про підозру 35 особм, зареєстрували понад 30 кримінальних проваджень з колабораційної діяльності, зібрали матеріали щодо сприяння агресору та вже повідомили про підозру 5 особам.

Крім того, поліцейські продовжують проводити зачистку територій, які були окуповані російськими військами, виявляти осіб, які співпрацювали з ворогом, встановлювати постраждалих від російської агресії, фіксувати руйнування та оглядати тіла загиблих.

Источник