На Київщині псевдостаросту села у Бучанському районі підозрюють у державній зраді | Криминал

12.04.2022 20:00

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру мешканцю Київщини у вчиненні публічних закликів до співпраці зі збройними формуваннями держави-агресора та поширенні інформації про розташування Збройних Сил України.

За даними слідства, підозрюваний в умовах воєнного стану наприкінці лютого 2022 року прийняв пропозицію представників збройних сил РФ та ними був проголошений старостою одного з населених пунктів Бучанського району Київської області. У подальшому він неодноразово публічно закликав жителів села до співпраці зі збройними силами держави-агресора.

В умовах воєнного стану підозрюваний неодноразово надавав російським військовослужбовцям відомості про розташування особового складу Збройних Сил України та територіальної оборони. Також вчиняв інші дії, спрямовані на співпрацю зі збройними силами РФ.

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід — тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Подільського УП ГУ Нацполіціїу м. Києві за оперативного супроводу ГУ СБУ в м. Києві та Київській області. 

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник